Żywa Ikona Świętej Rodziny

Żywa Ikona Świętej Rodziny

W roku obecnym przypada 25-lecie rekolekcji rodzin w Wisełce. Przed nami dwudziesta pielgrzymka rodzin do Ikony Świętej Rodziny w Łomiankach (spotkamy się w sobotę, 21 września 2019 r.).
To jubileusze wprawdzie dość skromne, ale dla naszej duchowej Rodziny ważne i drogie: czas naszych spotkań ze Świętą Rodziną, czas, gdy Duch Święty kształtował nasze serca w Jej szkole, czas spotkań, budowania relacji. To przede wszystkim każda osoba, każda rodzina, małżonkowie, dzieci, wolontariusze, każdy kapłan, kleryk, osoba konsekrowana – każdy i każda, kto swoją obecnością tworzył spotkania w Wisełce, w Ogniskach Świętej Rodziny, na pielgrzymkach w Łomiankach. Imię każdej z tych osób jest zapisane w Sercu Boga, w otoczone miłością Jezusa, Maryi i Józefa.
Zrodziło się wśród nas pragnienie, by dać temu symboliczny wyraz, tworząc Ikonę Świętej Rodziny z naszych zdjęć. Serdecznie Was do tego zapraszamy. Obok zdjęć można będzie przesłać nasze dziękczynienia, dary duchowe i prośby, intencje, które w czasie tegorocznej pielgrzymki złożymy wspólnie Świętej Rodzinie.

Poniżej znajduje się link do dokumentu z pełną treścią regulaminu oraz oświadczenie w przypadku przekazania materiałów w innej formie niż poprzez formularz internetowy.

REGULAMIN
OŚWIADCZENIE

FORMULARZ DO PRZEKAZANIA ZDJĘĆ:


Ognisko szczecińskieOgnisko chojnickieOgnisko poznańskieOgnisko warszawsko-praskieOgnisko olsztyńskieOgnisko katowickieOgnisko rybnickieOgnisko wrocławskiePółognisko krakowskiePółognisko bielsko-bialskieOgnisko w BrukseliUczestnik spotkania Ognisk w latach wcześniejszychRodzina uczestnicząca w rekolekcjach w WisełceWolontariusz w czasie rekolekcji lub w OgniskuCzłonek zwyczajny Instytutu Świętej RodzinyCzłonek afiliowany Instytutu Świętej RodzinyPrzyjaciel wspólnotyAbsolwent studiów w Łomiankach